جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اطلاعات مربوط به جدیدترین نوع تسلیحات پیشرفته موشکی جاپان احتمال دارد در یک حمله سایبری به شرکت میتسوبیشی به سرقت رفته باشد.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه جاپانی "آساهی شیمبون" امروز گزارش داد وزارت دفاع جاپان در حال بررسی احتمال درز کردن جزئیات درباره یک موشک پیشرفته جدید، در یک حمله سایبری گسترده به شرکت "میتسوبیشی الکتریک" است.

این روزنامه با استناد به منابع دولتی که آن‌ها را شناسایی نکرده است، گزارش داد که وزارت دفاع جاپان مشکوک است که هکرها الزامات عملکردی موشک جدیدی را که به عنوان بخشی از روند مناقصه این پروژه به چندین شرکت صنایع دفاعی ارسال شده بود، دزدیده‌اند. این در حالی است که شرکت میتسوبیشی الکتریک، برنده مزایده برای ساخت نمونه اولیه محصول نبوده است.

شرکت میتسوبیشی اعلام کرد که در حال بررسی این گزارش است، اما واکنش دیگری نشان نداد. وزارت دفاع جاپان نیز واکنشی نشان نداده است.

بر اساس گزارش روزنامه آساهی شیمبون، موشک پیشرفته جاپانی از مدل موشک‌های مورد استفاده کشورهایی چون آمریکا، چین و روسیه است که مسیرهای بلند را با سرعت مافوق صوت طی می‌کند و می‌تواند از شبکه دفاعی موشک‌های دشمن برای انجام حملات دقیق عبور کند.

امکان دارد در بین جزئیات فاش شده اطلاعاتی مانند دامنه، نیروی محرکه و مقاومت این موشک در برابر گرما نیز موجود باشد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر