01:23 28 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رهبر کوریای شمالی در یک نشست نظامی بر افزایش و تقویت بازدارندگی هسته‌ای پیونگ یانگ تاکید کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری رسمی کوریای شمالی (KCNA) ، کیم جونگ اون به تازگی میزبان یک نشست نظامی برای بحث در مورد سیاست‌های جدید تقویت توانایی‌های هسته‌ای کشور بوده است.

طبق گزارش رسانه رسمی کوریای شمالی، در این جلسه سیاست‌های جدیدی برای افزایش بیشتر بازدارندگی هسته‌ای کشور و قرار دادن راهبرد نیرو‌های مسلح برای یک عملیات هوشیار مطرح شد.
جزئیات بیشتری از این نشست یا دیگر محور‌های سخنرانی رهبر کوریای شمالی هنوز منتشر نشده است.

انتشار حضور رهبر کوریای شمالی در نشست نظامی در حالی منتشر می‌شود که غیب سه هفته‌ای وی در انظار عمومی برای بار دوم در دو ماه گذشته، بار دیگر شایعاتی را در خصوص جونگ اون که به غیبت‌های گاه و بی‌گاه عادت دارد در رسانه‌ها مطرح کرده بود.

کیم که آخرین بار 13 ثور سال جاری بعد از 20 روز غیبت در انظار عمومی ظاهر شد از آن تاریخ تا کنون مجددا در هیچ برنامه رسمی شرکت نداشته و این اولین خبر از وی در طول سه هفته گذشته است.

طولانی‌ترین غیبت کیم در انظار عمومی در سپتمبر 2014 بود هنگامی که او به مدت 40 روز به طور بی‌سابقه‌ای ناپدید شد و دوباره نمایان گشت، آژانس اطلاعاتی کوریای جنوبی بعداً اعلام کرد که پای راست وی به خاطر خارج کردن یک «کیست»مورد عمل جراحی قرار گرفته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر