14:53 24 نوامبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس فیس‌بوک از توییتر به دلیل علامت زدن در یکی از توییت‌های دونالد ترامپ انتقاد کرد و این کار را نادرست خواند.

به گزارش اسپوتنیک، موسس شبکه اجتماعی آنلاین فیس‌بوک به خاطر علامت زدن در یکی از توییت‌های رئیس‌جمهور ترامپ از توییتر انتقاد کرد و این کار را ناصحیح خواند.

ترامپ رییس‌جمهور امریکا 26 می در توییتی از روش ارسال آراء انتخاباتی به حوزه های رأی گیری در کالیفرنیا در ماه نوامبر انتقاد کرد. وی نوشت: پست کردن رای باعث تقلب در انتخابات می‌شود، زیرا ممکن است صندوق‌هایی ربوده شود یا آراء ساختگی به آنها افزوده شود.

توییتر زیر این توییت ترامپ علامت زده: «آشنایی با روند واقعی ارسال آراء انتخاباتی» و به پیوندهای گزارش سی ان ان، روزنامه واشنگتن پست و رسانه های دیگر ارجاع داده است که نوشته اند ادعاهای ترامپ درباره احتمال تقلب انتخاباتی در روند ارسال آراء پایه واقعی ندارد. به گفته کارشناسان، ارسال آراء بسیار کم باعث تقلب می‌شود.

زاکربرگ در فاکس نیوز گفت: ما یک سیاست متفاوت داریم. من قاطعانه اطمینان داریم که فیس‌بوک نمی‌تواند در آنچه مردم به صورت آنلاین می‌گویند داور باشد، به خصوص شرکت‌هایی که بستر چنین بحث‌هایی را ارائه می‌دهند نباید این کار را انجام دهند.

پیش از این، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا در صفحه توییتر خود، شبکه‌های اجتماعی را به تعطیلی تهدید کرد.

ترامپ در این ارتباط گفته بود که جمهوری خواهان احساس می‌کنند که شبکه‌های اجتماعی صدای محافظه کاران را ساکت می‌کند، اما قبل از اینکه اجازه دهیم که چنین اتفاقی بیافتد، ما با قدرت آن‌ها را به نظم و انضباط می‌کشانیم و یا حتی آن‌ها را تعطیل می‌کنیم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر