19:24 08 جولای 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه نا آرامی‌های اخیر در امریکا را نتیجه کارکردهای این کشور در دیگر کشورها دانست.

به گزارش اسپوتنیک، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در واکنش به دادخواهی گسترده در امریکا اظهار داشت: آنها دقیقا آنچه را که کاشته اند، برداشت می‌کنند. هرج و مرج و تفرقه کاشتند و به راه انداختند، پس همین نیز نصیب شان شد.

به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، امریکا اکنون با عواقب همان کارکردهای رو به رو است، که در دیگر نقاط دنیا دنبال می‌کرد؛ کارکردهای از قبیل بی ثبات کردن اوضاع و بازی و سوء استفاده از اختلافات درونی دیگر کشورها.

زاخارووا خاطرنشان شد، که میزان مسائل و مشکلات درونی امریکا، از جمله تبعیض نژادپرستی، به قدری زیاد است که به هیچ وجه قابل پنهان کردن نیست، با این وجود واشنگتن به دنبال منحرف کردن اذهان است.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه همچنین به دخالت‌های اخیر در امور داخلی چین اشاره کرد و گفت، که روسیه و چین پیش از این، پیش بینی اینگونه موارد را می‌کردند و در همان سال ۲۰۱۹ و حتی پیش از آن نیز به بررسی دلایل و روش‌های اعمال فشار کشورهای غربی و همچنین راه های مقابله با آن پرداخته اند.

یادآوری می کنیم، که دادخواهی گسترده پس از آن در امریکا آغاز شد، که پولیس شهر میناپولیس یک شهروند امریکایی افریقایی تبار را کشت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر