21:56 10 جولای 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هند چند هلیکوپتر و جنگنده خود را به مرز مورد مناقشه با کشور چین فرستاد. 

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه هند تایمز به استناد از منابع نظامی گزارش داد، که هند چند هلیکوپترهای یورشی و جنگنده خود را به مرز با چین فرستاده است. 

به گفته منبع این نشریه، بالگردهای آپاچی مجهز به راکت های هوا به زمین Hellfire و بالگردهای Chinook که می توانند توپخانه را به مناطق مرتفع تحویل دهند، به منطقه مرزی منتقل شدند.

علاوه بر این، هند آغاز به تقویت همه پایگاه های هوایی خود که در نزدیکی مرز شمالی با چین واقع شده کرده است. به طور خاص، مشخص شده است که جنگنده هایSu-30MKI ، MiG-29 و Jaguar در آنجا جابجا شده اند.

همچنین، بر پایه داده های تایمز هند، مقام های هندی با استفاده از هواپیماهای حمل و نقل C-17 Globemaster ، C-130J Super Hercules و An-32 ، منابع هوایی ارتش و سلاح را به لاداخ تأسیس کردند.

براساس این نشریه، چنین اقداماتی نشانه روشنی برای پکن مبنی بر آماده سازی این درگیری در دهلی نو است. ما کاملاً آماده هرگونه تشدید اوضاع هستیم. همه اقدامات لازم انجام شده است.

یادآوری می کنیم، که از آنجایی که دو کشور همسایه هند و چین، یک مرز مشخص ندارند و تنها یک خط کنترل واقعی برای جداسازی دو قلمرو دارند که در سال 1962 پس از جنگ میان دو کشور ایجاد شد، به همین دلیل در چندین دهه اخیر، درگیری‌های مرزی زیادی بین دو کشور رخ داده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر