23:47 22 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شبکه تلویزیونی آر تی برنامه آموزشی رایگان "آر تی – منطقه" را برای خبرنگاران و بلاگرها از مناطق مختلف برگزار می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرنامه نشرشده در سایت شبکه تلویزیونی آر تی (RT)، به خبرنگاران و بلاگران در این برنامه در راستای چگونگی ساختن محتوای منحصر به فرد و همچنان کشاندن خبرهای منطقوی به سطح فدرالی، آموزش داده خواهد شد.

در خبرنامه آمده است: "به اشتراک‌کنندگان برنامه «آر تی - منطقه» آموزش داده خواهد شد که چگونه خبرهای منطقوی را به سطح فدرالی بکشانند، چگونه سوژه غیرمعمول ثبت کنند و یا ویدیوهای خوب بسازند، و همچنان چطور محتوای منحصر به فرد برای شبکه‌های اجتماعی بسازند. خبرنگاران مشهور و مدیران رسانه‌یی با اشتراک‌کنندگان روی جنبه‌های قانونی کار و روانشناسی حرفه‌یی، بحث خواهند داشت".

به گفته مارگاریتا سیمونیان، سردبیر شبکه تلویزیونی آر تی، اشتراک‌کنندگان نیازی برای رفتن به جایی ندارند، بلکه خبرنگاران خود می‌آیند و حکایت می‌کنند که چه چیزهایی را در آر تی یاد گرفته اند.

در سال ۲۰۱۶ شبکه آر تی "مکتب" برای خبرنگاران نو کار و بلاگرها در مسکو، افتتاح کرد. در جنوری سال ۲۰۲۰ مکتب آنلاین آر تی و ترینینگ‌ها برای علاقمندان در سراسر جهان قابل دسترس شد. از زمان افتتاح مکتب، در آن حدود ۵۰۰ نفر از ۲۰ کشور جهان به‌طور حضوری و غیرحضوری، اشتراک ورزیده اند. بخشی از اشتراک‌کنندگان فرصت پیوستن به تیم آر تی را نیز بدست آوردند.

اشتراک در پروژه "آر تی – منطقه" رایگان است و انتخاب اشتراک‌کنندگان براساس رقابت صورت می‌گیرد.

مرتبط:

جواب سردبیر شبکه آر تی به اعلامیه وزارت خارجه امریکا
مصاحبه مارگریتا سیمونیان سردبیر آژانس" راشا تودی" و " آر تی"با دو مظنون پرونده اسکریپال
وزیر امور خارجه سابق اتریش ستون نویس در وب سایت "آر تی" می شود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر