19:45 15 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در حادثه تیراندازی در شهر «مک آلن» واقع در جنوب تگزاس، دست کم دو افسر پولیس هدف اصابت گلوله قرار گرفتند و جان خود را از دست دادند.

به گزارش اسپوتنیک، جیم دارلینگ شهردار مک آلن روز گذشته (شنبه) در بیانیه‌ای که در صفحه توییتر خود منتشر کرد، درباره حادثه تیراندازی در این شهر گفت: «با قلبی آکنده از درد، این خبر وحشتناک را با شما به اشتراک می‌گذارم که امروز، ما دو تن از افسران پولیس شجاع مک آلن را از دست دادیم. عمیق ترین تسلیت و همدردی خود را به خانواده های افسر پولیس ادلمیرو گرزا و اسماعیل چاوز ابراز می کنم».

طبق این گزارش، دو افسر پولیس مذکور، شنبه شب در حین ماموریتی به دست یک فرد مسلح کشته شدند و عامل مسلح این حمله بعد از کشتن دو افسر پولیس با گلوله خودکشی کرد.

علی رغم آنکه جزئیاتی درباره این حادثه منتشر نشده است اما بنا به گفته پولیس مک آلن، مظنون این حادثه، «آدلون کارامیلو» جوان 23 ساله‌ای بوده است که سابقه بازداشت داشته است.

آزاد بودن حمل سلاح در امریکا روزانه به بروز خشونت هایی مرتبط با تیراندازی در سراسر این کشور منجر می‌شود اما لابی سلاح در این کشور به اندازه ای قدرتمند است که تاکنون کنگره این کشور حاضر به وضع قوانینی برای محدود کردن حمل سلاح نشده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر