19:58 14 اگست 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

این کشور پایین‌ترین میزان بیماری – ۵.۸ نفر از میان ۱۰۰۰ نفر را دارد و سیستم صحی در آن پیشرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، گینادی اونیشنکو، داکتر ارشد پیشین روسیه و معاون کمیته تحصیلات و علوم مجلس دومای روسیه گفته است که در حال حاضر امن‌ترین کشور برای سفر کردن، چین می‌باشد.

وی گفت: "در چین پایین‌ترین میزان بیماری – ۵.۸ نفر از میان ۱۰۰۰ نفر، است". وی توضیح داد که در هند نیز میزان بیماری پایین است، اما نباید به آن کشور سفر کنید، چون سیستم صحی در آنجا بدتر از چین است.

وی خاطر نشان ساخت که می‌توان برای تفریح به کشورهای اروپایی سفر کرد، اما با آن هم، تاکید کرد که ارقام بیماری در هر کشور باید در نظر گرفته شود. این عضو پارلمان روسیه گفت: "به طور مثال در اسپانیا حالا بیماری بالاتر از آنچه که در روسیه است، می‌باشد. ایتالیا امن‌تر است برای سفر کردن – بیماری در آنجا نسبت به روسیه کم‌تر است".

قابل ذکر است که پروازها میان کشورهای بخاطر شیوع ویروس کرونا در جهان، متوقف شده بود. پیش از این ولادیمیر پوتین، رئيس جمهور روسیه گفت که چشم انداز باز کردن مرزها مشخص نیست.

سازمان جهانی صحت به تاریخ ۱۱ مارچ از شیوع عفونت جدید ویروس کرونا، پاندمی کووید ۱۹ خبر داد. براساس آخرین آمار این سازمان، تا هنوز در سراسر جهان بیش از ۱۲ میلیون نفر به این ویروس آلوده شده اند و بیش از ۵۵۱ هزار نفر جان باخته اند.

مرتبط:

جان باختن سه تن در سال 2012 در چین در اثر گسترش ویروس شبیه به کرونا 
پس از کرونا؛ شناسایی مرگ‌بارترین طاعون در چین
علاوه بر "طاعون خیارکی" در چین یک بیماری کشنده دیگر نیز ظهور کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر