13:23 16 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شمار مبتلایان جدید به ویروس کرونا در هند چهارمین بار رکورد پیاپی زد و در یک شبانه روز گذشته بیش از 28 هزار نفر مبتلا شده اند.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت صحت هند با انتشار آخرین آمار رسمی اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته در کشور بیش از 28 هزار نفر به بیماری همه‌گیر کرونا مبتلا شده اند. و این بیشترین آمار مبتلا در یک شبانه‌روز از آغاز شیوع کرونا می‌باشد.


وزارت صحت هند می‌گوید که در 24 ساعت گذشته در کشور بیش از 28 هزار نفر به کرونا مبتلا شده‌اند و به این ترتیب شمار مبتلایان کرونا در هند به 906 هزار نفر افزایش یافته است.
هند از لحاظ مبتلایان ویروس کرونا در رده سوم جهان قرار دارد. این وزارتخانه می‌گوید که در سراسر کشور 311 هزار نفر تحت تداوی قرار دارند، 511 هزار نفر صحت‌یاب شده اند و تاکنون کرونا جان 23 هزار و 727 نفر را گرفته است.
در تاریخ 31 دسمبر سال 2019 ، مقامات چینی به سازمان جهانی صحت از شیوع ذات الریه ناشناخته در شهر ووهان در بخش مرکزی این کشور (ولایت هوبی) اطلاع دادند. کارشناسان دریافتند که عامل ایجاد کننده این بیماری ویروس جدید کرونا است، بعداً این بیماری رسماً کووید-19 نامگذاری شد.
در تاریخ 11 ماه مارچ سال روان، سازمان جهانی صحت اعلام کرد که کووید-19 به یک بیماری همه‌گیر به سطح جهان تبدیل شده است. براساس آخرین داده‌های این سازمان، بیش از 13 میلیون نفر در سراسر جهان به کرونا مبتلا شده اند و همچنان کرونا جان بیش از 576 هزار نفر را گرفته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر