05:33 31 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا، به اروپا توصیه كرد كه با دونالد ترامپ به عنوان یک فرد " بی قاعده " رفتار كند.

به گرازش اسپوتنیک، جان بولتون، مشاور سابق امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا، در مصاحبه با نشریه اشپیگل  گفت که به اروپا توصیه كرد كه با دونالد ترامپ به عنوان یک فرد " بی قاعده " رفتار كند.  

به گفته بولتون، رهبر آمریكا فاقد "فلسفه سیاسی" است: بنابراین ، او ظاهراً نمی تواند به جمهوریخواهان یا دموكرات ها نسبت داده شود.

مشاور سابق گفت: "به همین دلیل ، درک کردن رئیس جمهور غیرممکن است. اروپا باید با ترامپ به عنوان یک فرد بی قاعده  رفتار کند. کاری که ترامپ انجام می دهد یک سیاست منسجم نیست".   

بولتون همچنین اظهار داشت که روابط رئیس جمهور با "شخصیت های اقتدارگرای" بهتر است ، اما ترامپ در برقراری ارتباط با رهبران زن مشکل دارد.

به عنوان نمونه، مشاور سابق استناد به آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و ترزا می نخست وزیر سابق انگلیس را مثال آورد.

ترامپ به خود اجازه اظهارات توهین سیاستمداران می دهد و از جمله او مرکل را احمق خواند و او را متهم کرد که تحت تأثیر روسیه است.

وی همچنین نخست وزیر پیشین انگلیس ، ترزا مه را احمق دانست و با انتقاد از بی ادب بودن وی در رابطه با بریگزت، ناتو و مسائل مهاجرت، انتقاد کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر