04:30 04 اگست 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور امریکا برادرزاده اش را به دلیل انتشار کتابی در برابر او به شدت مورد انتقاد قرار داد. 

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور امریکا در رشته‌ تویت هایش ضمن حمله لفظی به مشاور امنیت ملی پیشین اش، از مری ترامپ برادر‌زاده اش نیز به دلیل انتشار کتابی در برابر او به شدت انتقاد کرد و وی را یک آدم آشفته خواند.

ترامپ این رشته‌ تویت‌ها را روز‌ها پس از انتشار این کتاب جنجالی در روز جمعه منتشر کرده است.

وی نوشت: "من عضو اصلی انجمن کتاب [برتر] ماه هستم. اول با جان بولتون ابله پست‌فطرت، یک طرفدار جنگ که قانون و پیمان عدم افشا [اطلاعات] را نقض کرد روبه‌رو هستم (او بسیاری از اطلاعات طبقه‌بندی شده را فاش کرد)".

دونالد ترامپ در ادامه افزود بولتون این اقدامات را به منظور ایجاد اعتبار برای خود و همچنین کسب چند دلار پول انجام داد که در نهایت نیز به دولت امریکا خواهند رسید. 

رئیس‌جمهور امریکا در ادامه تویت‌های خود به اظهارات برادر‌زاده‌اش در هفته‌های اخیر اشاره کرد و نوشت: "[فرد] بعدی مری ترامپ، برادر‌زاده‌ای است که به ندرت می‌بینم و کسی است که در مورد من چیز‌های کمی می‌داند، حرف‌های خلاف حقیقت درباره من و والدین فوق‌العاده‌ام (که نمی‌توانستند او را تحمل کنند!) می‌گوید. او نیز پیمان عدم افشا [اطلاعات] را نقض کرده است".

وی همچنین نوشت: "او (مری ترامپ) همچنین با انتشار اظهارنامه مالیاتی‌ من، قانون را نقض کرد. او یک آدم آشفته است".

ترامپ همچنین در مورد کتاب‌هایی که در مورد وی منتشر شده‌اند نوشت: "کتاب‌های بسیاری در مورد من نوشته‌ شده‌اند، برخی خوب هستند، برخی دیگر بد، هم شاد و غمگین هستند، [کتاب‌های] بیشتری خواهند آمد". 

​یادآوری می کنیم، که مری ترامپ در کتابی که به تازگی منتشر شده دست به افشاگرایی‌هایی در مورد عمویش دونالد ترامپ زده است. 

وی همچنین با انجام مصاحبه‌هایی با اظهارنظر در مورد وی پرداخته است. هفته گذشته مری ترامپ در مصاحبه با شبکه «اِی‌بی‌سی نیوز» خواستار استعفای وی شد. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر