10:22 23 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

دانشمندان علت مبتلا شدن بیشتر زنان به سرطان را کشف نمودند.

به گزارش اسپوتنیک، روس بالت خبر داده است که دانشمندان بریتانیا حین تحقیقات مرض سرطان به این نتیجه رسیدند که در بین مردان، تعداد مریضان سرطانی به طور متوسط ​​کمتر از زنان است.

به گفته کارشناسان، این امر را می توان با این واقعیت توضیح داد که اغلب دانه سرطان در سینه، رحم ، دهانه رحم بدن زنان بوجود می آیند. علاوه بر این، همه سال تعداد زنانی که مشروبات الکلی می نوشند در حال رشد است و عادت های بد، اغلباً عامل بروز سرطان می گردد.

کارشناسان پیش بینی می کنند که طی 20 سال آینده، مریضان سرطان در بین زنان 6 برابر سریعتر از مردان افزایش می یابد: برای آقایان، درصد رشد حدود 0.5 و برای زنان 3% خواهد بود.

انجمن "MedicForum" می نویسد: غذای تند نخورید ، زیرا باعث می شود معده شما تمام شب کار کند و می تواند به وخیم تر شدن فعالیت ارگانهای داخلی منجر شود. از خوردن فرنی شیر نیز امتناع ورید، زیرا در آن شکر وجود دارد و به صحت مضر است.

اما کارشناسان میوه را بهتره غذا شب دانسته اند. اما از خوردن سیب در شب هشدار داده اند که میتواند تاثیر منفی برای معده داشته باشد. اما می توانید کینو یا مالته و یا کیوی را شبانه صرف کنید.

در تاریخ 27 جولای، خبر داده شد كه دانشمندان امریكائی دریافتند كه چگونه به طور مؤثر وزن خود را تنظیم كرده و خطر ابتلا به امراض خطرناک را كاهش می دهند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر