03:51 25 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور ایالات متحده امریکا پیشنهاد به تعویق انداختن انتخابات را داده بود که به واکنش سخت کمیسیون انتخابات این کشور روبرو شد.

به گزارش اسپوتنیک، ساعاتی از پیشنهاد دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا در مورد به تعلیق انداختن انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور نگذشته بود که کمیسون مستقل اتنخابات این کشور واکنش نشان داد و پیشنهاد وی را رد کرد.
کمیشنر کمیسیون مستقل انتخابات این کشور درخواست ترامپ را رد کرده و نوشته است: "نه آقای رئیس‌جمهور. شما اختیار تغییر زمان انتخابات را ندارید. این کار نباید هم انجام شود.
ایالات‌ها و نهادهای محلی از شما و کنگره بودجه می‌خواهند تا بتوانند انتخابات را همان‌طور که همه امریکایی‌ها می‌خواهند به صورت ایمن و سالم برگزار شود. چرا در این خصوص کاری نمی‌کنید؟

پیش از این ترامپ درتویتر خود نوشته بود: "اگر انتخابات به صورت حضوری برگزار نشود، بدترین و ناشفافترین انتخابات تاریخ امریکا خواهد بود. انتخابات را به تعویق بی‌اندازید که مردم حضوری بتوانند رای دهند؟."

یادآوری می کنیم، که قرار انتخابات ریاست جمهوری امریکا در نوامبر 2020 برگزار شود و این در حالیست، که محبوبیت ترامپ روز به روز رو به کاهش است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر