07:43 29 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

"الماز- آنتای" در تالار "اردوی -2020" موارد جدیدی از تجهیزات نظامی خود را نشان می دهد.

به گزارش اسپوتنیک. سرویس مطبوعاتی این کمپنی نظامی که همکار اصلی این نمایشگاه بین المللی نظامی-تخنیکی "اردو -2020" می باشد، یک تعدادی از نمونه های اسلحه و تجهیزات نظامی کمپنی " Almaz-Antey "را در این نمایشگاه به نمایش می گذارد.

این رویداد از 23 تا 29 آگوست در مرکز همایش و نمایشگاه پاتریوت واقع در کوبینکا در نزدیکی مسکو برگزار می شود.

کمپنی "آلماز - آنتای " یکی از بزرگترین کمپنی صنعتی و نظامی روسیه می باشد که بیش از 130 هزار نفر در آن کار می کنند. محصولات آن به بیش از 50 کشور جهان صادر می گردد.

حدود 30 شرکت این کمپنی در همایش "اردو-202" نیز جداگانه شرکت خواهند کرد.

سرویس مطبوعاتی این کمپنی خاطرنشان می کند: " برخی از محصولات برای اولین بار نمایش می گردد." که یكی از این آنها، دستگاه دافع هوا Antey-4000 خواهد بود.

جان نویکوف تاکید گردید که کمپنی " Almaz-Antey " شرکت کننده دائمی نمایشگاه بین المللی تخنیکی و نظامی" اردو " است. این مجمع یک نمایشگاه کلیدی است، جای که به ما امکان می دهد تا با هر دو مشتری دولتی، در قدم اول وزارت دفاع روسیه ، و با شرکای خارجی و مشتریان بالقوه محصولات ما ارتباط برقرار کنیم. "

به گفته الكساندر ودروف، معاون رئیس عمومی این کمپنی به نقل از سرویس مطبوعاتی الماز-انتای گفت: "ما آماده هستیم به طور عموم در همه عرصه ها فعالیت های مشترک را با شرکا خود انجام دهیم و از همه علاقه مندان دعوت می کنیم تا برای توسعه فعالیت مشترک و تولید محصولات غیرنظامی اقدام کنند."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر