22:17 30 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۶۳ هزار نفر به بیماری ویروس کرونا در امریکا دچار و نزدیک به ۱۳۰۰ نفر دیگر جان باخته اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، بر اساس آخرین گزارش‌ها از آمار دچار شدگان و مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در امریکا، در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱۳۰۰ جان باخته جدید در این کشور به ثبت رسیده است. 

برآوردهای وبگاه آماری «وُرلداُمتر» نشان می‌دهد امریکا از روز گذشته تا کنون، ۱۲۹۰ نفر بر اثر دچار شدن به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

این در حالی است، که آمار این وب سایت همچنین نشان می‌دهد که شمار دچار شدگان به ویروس کرونا طی بیست و چهار ساعت گذشته ۶۳ هزار و ۳۴۵ نفر افزایش داشته است. 

بدین ترتیب، شمار کل دچار شدگان به ویروس کووید۱۹ در امریکا به ۵،۰۹۵،۵۲۴ نفر و تعداد قربانیان بر اثر این بیماری به ۱۶۴،۰۹۴ تن افزایش یافت.

از سوی دیگر آمار وب سایت دانشگاه جان هاپکینز امریکا که معمولاً آمار نسبتاً پایین‌تری نسبت به وبگاه وُرلداُمتر دارد، شمار دچار شدگان در این کشور را ۴ میلیون و ۹۴۱ هزار و ۷۵۵ مورد و شمار قربانیان را نیز ۱۶۱ هزار و ۳۴۷ مورد اعلام کرده است. 

بر اساس گزارش همین وب سایت آمار کل دچار شدگان در جهان نیز ۱۹ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۳۶ مورد گزارش شده که از این تعداد ۷۲۰ هزار و ۷۴ مورد جان خود را از دست داده‌اند. 

امریکا با این آمار همچنان در صدر کشور‌های درگیر با این ویروس قرار دارد. 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر