22:01 01 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شیون نان در ۱۰۰ کیلومتری پکن ساخته خواهد شد. این طرح با یک طرح سنتی اروپایی، ساختمانهای بلند مرتفع چینی و چشم انداز کشاورزی ترکیب خواهد شد.


به گزارش اسپوتنیک به نقل از آرچ دیلی، معماران گوآل لارت طرحی ساخت یک شهر برای آینده را داده اند، که در آن از ویژگی های کار گرفته شده است، که برای زندگی کردن در زمان گسترش یک بیماری همه گیر وجود دارد.

شیون نان در ۱۰۰ کیلومتری پکن ساخته خواهد شد. این طرح با یک طرح سنتی اروپایی، ساختمانهای بلند مرتفع چینی و چشم انداز کشاورزی ترکیب خواهد شد. سازندگان گفتند: ما دیگر نمی توانیم شهرها و ساختمانها را طراحی کنیم و طوری وانمود کنیم که هیچ چیز رخ نداده است.

گلخانه ها بر روی پشت بام های کلیه خانه ها قرار می گیرند، جایی که آنها غذاهای مورد نیاز را پرورش می دهند و در همان زمان از پنل های خورشیدی انرژی دریافت می کنند. در طبقات اول، فضاهای کارگاهی مجهز خواهد شد، چاپگرهای سه بعدی نصب می شوند و بازیافت زباله ها ساماندهی می شود. هر ساختمان به خاطر بکارگیری از آب، آب باران را جمع آوری و تصفیه می کند.

این سازندگان و طراحان گفتند: ما این پروژه را در دوره وضعیت قرنطینه، زمانی که کل تیم ما از خانه کار می کردند، توسعه دادیم و تصمیم گرفتیم همه جنبه هایی را که می تواند زندگی ما را در قرنطینه بهتر کند، در آن بگنجانیم.

ساختمانها با بکارگیری از فن آوری های طراحی از سازه های چوبی ساخته می شوند. این شهر دارای ساختمان های مسکونی، دفاتر، استخرهای شنا، مغازه ها، بازارهای مواد غذایی، کودکستان، اداره، ایستگاه آتش نشانی و سایر امکانات خواهد بود. هر بخش از شیون نان تا حد امکان کاربردی خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر