20:54 14 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده از آمادگی خود به افزایش مالیات برای ثروتمندان آمریکایی سخن گفت.

به گزارش اسپوتنیک، جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات آمریکا و معاون رئیس جمهور سابق این کشور روز دوشنبه (24آگست)  در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزونی ABC نیوز گفت كه اگر به عنوان رئیس دولت انتخاب شود، وی برای آمریکایی های كه سالانه بیش از 400 هزار دالر درآمد دارند، مالیات را افزایش خواهد داد .

 بایدن با این حال خاطرنشان كرد، افزایش مالیات تاثیری برای شهروندانی كه كمتر از مبالغ تعیین شده دریافت می‌كنند ، نخواهد داشت.

 نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات آمریکا گفت: «شما خواهید پرسید چرا؟ زیرا زمان آن رسیده است که آنها نیز باید سهم خود را از مسئولیتهای اقتصادی که در برابر شان قرار دارد، بپردازند. من کسی را مجازات نمی کنم. ثروتمندان باید سهم منصفانه خود را ادا کنند و، شرکت ها سهم خود را. »

بایدن پنجشنبه شب به وقت محلی آمریکا و در آخرین شب مجمع ملی حزب دموکرات گفت: به شما قول می‌دهم که اگر با انتخاب کردن من به رییس جمهوری به من اعتماد کنید، بهترین‌ها را انجام دهم. من یار روشنایی خواهم بود، نه تاریکی.

وی که به دلیل شیوع کرونا فقط در حضور اندکی از خبرنگاران و بصورت مجازی برای اعضای حزب دموکرات و هوادارانش سخنرانی می‌کرد، افزود: ما بر فصل تاریکی در آمریکا غلبه خواهیم کرد.

بایدن 77 ساله ادامه داد: رییس جمهوری فعلی مدت‌هاست که خشم آمریکایی‌ها را برانگیخته است،  خشم و تفرقه زیاد.  

وی همچنین تاکید کرد: ما امید را بجای ترس، حقیقت را بجای خیال و عدالت را بجای حق ویژه انتخاب می‌کنیم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر