12:11 20 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

یک تن از سناتوران جمهوری‌خواه کنگره آمریکا پیش بینی نموده که جون بایدن؛ نامزد دموکرات آمریکا احتمال دارد تا مراسم تحلیف دیگر زنده نباشد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از واشنگتن پست، دن فورست، سناتور جمهوری‌خواه و معاون فرماندار ایالت کارولینای شمالی در اظهاراتی عجیب ابراز عقیده نموده که جو بایدن 77 ساله نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده از حزب دموکرات در صورت پیروزی در انتخابات؛ به دلایل وضعیت سلامتی خود  ممکن است تا مراسم تحلیف دیگر زنده نباشد.

وی این اظهارات را در دیدار با هواداران خود در ایالت کارولینای شمالی ابراز داشته است.

وی گفت: «همه ما می دانیم كه "بایدن خواب آلود"احتمالاً تا 20 جنوری سال آینده 2021 (روز تحلیف) دیگر در این جهان نخواهد بود. بنابراین ، یک فرصت خوب است که (کاندیدای معاون ریاست جمهوری) کامالا هریس رئیس جمهورشما باشد.  آیا این خنده دار نیست؟»

فورست، هریس را که در سالهای اخیر نماینده کالیفرنیا در مجلس سنای آمریکا بود ، "چپ ترین" نامزد توصیف کرد.

این در حالی است که جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست جمهوری از حزب دموکرات، پس از مدت‌ها انتظار و تردید، کامالا هریس را به عنوان معاون آتی خود انتخاب کرد. ناظران تصمیم بایدن مبنی بر انتخاب یک زن سیاه‌پوست را درست و دلیرانه ارزیابی کرده‌اند.

کامالا هریس، خانم سناتور 55 ساله، نخستین زن آمریکایی غیر سفیدپوست است که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به عنوان معاون یک نامزد اصلی در این انتخابات حضور خواهد داشت.

کامالا هریس در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 شرکت داشت، اما در مراحل اولیه از رقابت کناره‌گیری کرد.

 

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر