23:22 11 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس‌جمهور امریکا خواستار انجام تست مواد مخدر برای جو بایدن پیش از برگزاری مناظره‌های انتخاباتی انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا خواستار انجام تست مواد مخدر از جو بایدن، رقیب دموکراتش در انتخابات ریاست جمهوری آتی، پیش از برگزاری مناظره‌های انتخاباتی شد.

این مناظره‌ها قرار است از ماه میزان آغاز شوند و بعضا تاثیری مهم بر سرنوشت انتخابات دارند.

ترامپ در گفتگو با نشریه واشنگتن اگزمینر گفت که متوجه شده که عملکرد جو بایدن، رقیبش در انتخابات 2020، در آخرین مناظره رقابت‌های مقدماتی حزب دموکرات در برابر سناتور برنی سندرز به‌یکباره بهبود یافته است.

ترامپ اظهار داشت: هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که او (بایدن) برنده شود. چرا که عملکرد او در مناظره‌ها بسیار بد بود. بهترین عملکرد بایدن در برابر برنی بود. ما می‌خواهیم تقاضای تست استفاده از مواد مخدر بدهیم. این به‌خاطر آن نبود که او در آن مناظره مثل «وینستون چرچیل» بود، آن مناظره معمولی و کسل‌کننده بود. هیچ اتفاق جالبی در آن نیفتاد.

او افزود: نمی‌دانم چطور ممکن است که این‌قدر در مناظره‌ها بی‌کفایت باشی و بعد یک‌دفعه در برابر برنی عملکرد خوبی داشته باشی. نظر من این است که اگر به عقب برگردید و آن مناظره‌ها را ببینید متوجه می‌شوید که او خیلی بد بود. او حتی فصاحت هم نداشت. اما در برابر برنی، فصیح بود. ما می‌خواهیم تقاضای تست مواد مخدر بدهیم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر