20:57 22 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 30
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور روسیه گفت، که پاسخ روسیه چالش های همه گیر ثابت کرد که این کشور تنها کشور «پمپ بنزین» نیست. 

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: پاسخ روسیه به چالش های بیماری همه گیر ثابت کرده است، که «یک کشور پمپ بنزین» نیست. همانطور که برخی ها تلاش دارند روسیه را این گونه معرفی کنند.

وی از طریق کنفرانس ویدیویی با حضور در نشست درس آزاد همه روسی توجهات را به این نکته جلب کرد، که «به طور کلی در سراسر کشور و در مکتب ها تا حد زیادی، چه در آموزش عالی و چه در مکتب های متوسطه» موفق شدیم که یادگیری از راه دور را سازماندهی کنیم.

پوتین افزود: این نشان می دهد که به طور کلی و در سراسر کشور آمادگی وجود داشت تا این روند را کمی بیشتر زیر فشار قرار دهیم و برای آن چالش ها آماده باشیم. در نتیجه همه گیری ناگهانی کرونا، از نظر فن آوری ما آماده بودیم، از نظر آموزش موفق شدیم. این بدان معنی است که ما هنوز کارهای زیادی برای انجام داریم، این می گوید، که ما نه تنها یک «کشور پمپ بنزین»، همانظور که برخی سعی می کنند ما را تصور کنند نیستیم، بلکه کشوری هستیم که توانایی های فن آوری جدید قوی داریم و توانایی آن را داریم تا به سرعت آن را توسعه دهیم و با چالش های امروز سازگار باشیم.

یادآوری می کنیم، که درس آزاد همه روسی امسال به هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی در جنگ بزرگ میهنی اختصاص دارد و با شعار "یادمان باشد باید بدانیم" برگزار می شود

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر