14:59 25 سپتمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شمار دچار شدگان به ویروس کرونا در اروپا از 4 میلیون نفر فراتر رفته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، بر اساس آخرین آمارها شمار دچار شدگان به ویروس کرونا در سرتاسر جهان از 25 میلیون و 400 هزار نفر فراتر رفته که از این تعداد بیش از 850 هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از سوی دیگر خبرگزاری فرانسه روز سه‌شنبه خبر داد، که شمار دچار شدگان به ویروس کرونا در سرتاسر اروپا از 4 میلیون نفر فراتر رفته است.

تنها در فرانسه طی 24 ساعت گذشته حدود 5 هزار دچار شده ای جدید به ویروس کرونا ثبت شده و شمار دچار شدگان جدید در انگلیس طی روز گذشته 1295 نفر بوده‌اند.

در حال حاضر امریکا بیشترین شمار دچار شدگان به کرونا در سطح جهان را داراست و دانشگاه «جانز هاپکینز» روز گذشته خبر داد که  شمار دچار شدگان به ویروس کرونا در امریکا از 6 میلیون نفر فراتر رفته است.

پس از امریکا، برزیل و هند هر کدام بیشتر از 3.5 میلیون نفر دچار شده به ویروس کرونا دارند و پس از این کشورها نیز روسیه قرار دارد که حدود یک میلیون نفر در این کشور به کرونا دچار شده‌اند.

یادآوری می کنیم، که شمار موارد قطعی دچار شدگان به ویروس کرونا در سطح جهان بیش از 25 میلیون نفر است که این بدان معناست که امریکا به تنهایی 24 درصد کل دچار شدگان به ویروس کرونا در جهان را داراست حال آنکه جمعیت این کشور تنها 4 درصد از جمعیت کل جهان است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر