20:44 22 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مرکز کنترل دفاع ملی روسیه خبر داده است که طیاره MiG-29 روسی برای "رهگیری" دو طیاره نظامی قوای هوایی ناروی بر فراز بحیره بارنتس پرواز کرد.

به گزارش اسپوتنیک، مرکز کنترل دفاع ملی روسیه گزارش داد که طیاره شکاری MiG-29 روسی برای "رهگیری" دو طیاره قوای هوایی ناروی بر فراز بحیره بارنتس اعزام گردید.

در بیانیه مرکز کنترل ملی روسیه آمده است: "در تاریخ 10 سپتامبر، دستگاه های کنترل حریم هوایی روسیه بر روی آبهای نیترال بحیره بارنتس دو هدف هوایی را که به مرز فدراسیون روسیه نزدیک می شدند ، شناسایی کردند. برای شناسایی اهداف هوایی و جلوگیری از نقض سرحدات فدراسیون روسیه  یک طیاره میگ 29 قوای هوایی شمال روسیه  به سوی این دو هدف پرواز کرد".

خاطرنشان می شود که پیلوت روسی اهداف هوایی را به عنوان هواپیمای گزمه پایگاه Orion R-3C و هواپیمای اکتشافی و جنگی رادیویی الکترونیکی Falcon-20 قوای هوایی ناروی را شناسایی کردند.

گفته شده است: "طیاره جنگی روسی طیاره نیروی هوایی ناروی را از بحیره بارنتس تعقیب کرد و پس از دور شدن هواپیمای خارجی از مرز فدراسیون روسیه ، طیاره جنگی روسی به پایگاه خود برگشت. پرواز MiG-29  روسیه کاملا مطابق با قوانین بین المللی برای استفاده از حریم هوایی انجام شد".

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر