23:18 24 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور ایالات متحده امریکا کتاب «خشم» خبرنگار معروف امریکایی روزنامه واشنگتن پست را خسته کننده خواند. 

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا گفت، که او کتاب «خشم» باب وودوارد روزنامه نگار معروف امریکایی را خوانده و آن بسیار خسته کننده است.
ترامپ با فاکس نیوز گفت: "من شب گذشته آن را دیدم، او بسیار خسته کننده است".
فروش این کتاب از روز سه شنبه آغاز شده است.
پیش از این، رسانه های امریکایی بخشهایی از این کتاب را منتشر کردند. به طور خاص، وودوارد می نویسد، که ترامپ اعتراف کرد که می دانست ویروس کرونا خطرناک است، در حالی که بارها و بارها جدی بودن آن را نادیده گرفت. ترامپ در مورد انتشار بخشهایی از کتاب وودوارد اظهار داشت که نمی خواهد وحشت در کشور ایجاد کند.
افزون بر این، روزنامه واشنگتن پست با استناد به گزیده ای از كتاب «خشم» نوشت، كه رئیس جمهور امریكا اعلام كرد، كه امریكا دارای یك سیستم سلاح هسته ای است كه روسیه و چین حتی هرگز در مورد آن چیزی نشنیده اند. این روزنامه که به بخشهایی از کتاب وودوارد استناد می کند، می گوید ترامپ در مورد یک سیستم تسلیحاتی «ناشناخته» صحبت کرده و در عین حال تأمل کرده است که ایالات متحده تا چه اندازه به جنگ با کوریای شمالی در سال 2017 نزدیک بود. به گفته نویسنده کتاب، پس از این اظهارات، منابع ناشناس تأیید کردند، که ایالات متحده سیستم های جدید تسلیحاتی پنهانی دارد و گفتند که آنها از صحبت ترامپ در این باره تعجب کرده اند.
یادآوری می کنیم، که نخستین کتاب وودوارد درباره ترامپ به نام «ترس»: ترامپ در کاخ سفید ، در سال 2018 منتشر شد و به عنوان یک کتاب پرفروش در ایالات متحده شناخته شد. وودوارد در این کتاب، تقسیم بندی ها در دولت دونالد ترامپ را توصیف می کند. کاخ سفید از محتوای کتاب جدا شده و آن را انتقادی خیالی از ترامپ موجود در آن خوانده است.
وودوارد یکی از دو روزنامه نگار بود، که تحقیقات در مورد رسوایی واترگیت منجر به استعفای رئیس جمهور ریچارد نیکسون شد. وی نزدیک به بیست کتاب در زمینه سیاست نوشته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر