03:04 24 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

مرکز اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی «گامالی» روسیه از آغاز آزمایش واکسین ضد کرونای ساخت این شرکت بر روی گروه ریسک و افراد مسن خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس صندوق شرکت «گامالی» روسیه از آزمایش واکسین ضد کرونای ساخت این شرکت بر روی گروه ریسک و افراد مسن خبر داد.

کیریل دیمیتریف رئیس صندوق سرمایه‌گذاری روسیه امروز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که مرکز گامالی آزمایشات بالینی واکسین روسی ضد کرونا «اسپوتنیک وی» را بر روی گروه ریسک و از جمله افراد مسن آغاز کرده است.

دیمیتریف گفت: در حال حاضر، مرکز گامالی چندین آزمایش بالینی اضافی را بر روی گروه‌های ریسک آغاز کرده است. آزمایشات در حال حاضر بر روی گروه ریسک از جمله افراد مسن آغاز شده است. این مطالعات مرکز گامالی به‌خاطر تجزیه و تحلیل تاثیر واکسین بر روی گروه‌های ریسک انجام می‌شود.

وی در ادامه گفت: ما معتقدیم – بیایید منتظر نتایج این مطالعات باشیم، اما اساساً واکسین ما ریسک کمتری دارد زیرا مبتنی بر آدنو ویروس انسانی است... ما انتظار هیچگونه اثر منفی برای افراد مسن نداریم. مادر و پدر من 74 ساله هستند، آنها در برنامه واكسیناسیون شرکت کردند و پس از تزریق احساس خوبی دارند.

11 ماه اگست ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه از ثبت اولین واکسین کرونای جهان در روسیه خبر داد. این واکسن که «اسپوتنیک وی» نام گذاری شده است، توسط مرکز تحقیقات ملی اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی «گامالی» با حمایت صندوق سرمایه گذاری های مستقیم روسیه تولید شده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر