06:29 31 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 80
ما را در دنبال کنید

دونالد ترامپ و همسرش برای ادای احترام به در مراسم قاضی روت بادر گینسبورگ توسط جمعیت مورد بی احترامی قرار گرفتند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ديلي ميل، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا و همسرش، ملانیا ترامپ بانوی اول ایالات متحده امريکا، در مراسمی که در دادگاه عالی این کشور برگزار شد، جایی که این زوج برای ادای احترام به قاضی روت بادر گینسبورگ وارد شدند، توسط جمعیت مورد بی احترامی قرار گرفتند.

وقتی همسر ترامپ در بالای پله های تابوت گینسبورگ که با پرچم امریکا پوشیده شده بود حضور پيدا کردند، جمعيت فریاد زدند: "به آرزوی او احترام بگذارید". این عبارت اشاره به آرزوی مرگ قاضی است که می خواست جانشین ترامپ به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر معرفی شود.

گینسبورگ توسط بیل کلینتون رئیس جمهور 42 ایالات متحده به دیوان عالی کشور معرفی شد و به عنوان رهبر جناح لیبرال در دادگاه شناخته شد. پیش از مرگ وی در دیوان عالی کشور، محافظه کاران برتری داشتند.

انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا قرار است سوم نوامبر برگزار شود. در کمتر از دو ماه باقی‌مانده تا انتخابات ریاست‌جمهوری امریکا شرکت‌های نظرسنجی فعالانه نظر رای‌دهندگان را برای پیش ‌بینی نتیجه انتخابات ثبت می‌کنند. از ابتدای سال میلادی جاری جو بایدن در اغلب نظرسنجی‌های ملی از دونالد ترامپ پیش بوده و در برخی نظرسنجی‌ها با اختلاف بیش از  10 درصد وی را پشت سر گذاشته است.

گرچه نظرسنجی‌های ملی در امریکا راهنمای خوبی برای نشان دادن میزان محبوبیت یک نامزد انتخاباتی در سراسر این کشور هستند، اما لزوماً روش خوبی برای پیش‌بینی نتیجه انتخابات محسوب نمی‌شوند. نتیجه انتخابات سال 2016 آمریکا موید این مطلب است و با وجود این که «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات‌ها در نظرسنجی‌ها در مقابل ترامپ جلو بود، نتیجه را به او واگذار کرد و از ورود دوباره به کاخ سفید اینبار به عنوان رئیس‌جمهور امریکا بازبماند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر