23:49 22 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

چهره مخالف دولت روسیه برای اولین بار پس از بیرون شدن از حالت کما با هفته‌نامه خبری اشپیگل مصاحبه کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، الکسی ناوالنی، چهره مخالف دولت روسیه برای اولین بار پس از بیرون شدن از کما با هفته‌نامه خبری اشپیگل مصاحبه کرد. در حال حاضر چند نکته از این مکالمه در وب سایت اشپیگل منتشر شده است.

اشاره شده است که این وبلاگ نویس روسی و چهره مخالف دولت تقریباً دو ساعت با خبرنگاران صبحت کرده است. وی به‌ویژه برنامه‌های خود برای بازگشت به روسیه را اعلام نموده است.

او گفت: حالا کار من این است که آدم باقی بمانم که نمی‌ترسد. و من نمی‌ترسم.

این هفته‌نامه خاطرنشان می‌کند که ناوالنی آشفته و خوش قیافه به نظر می‌رسید و بسیار می‌خندید. اقدامات امنیتی در رابطه با حفظ این وبلاگ نویس روس افزایش یافته است: اکنون او را نگهبانان همراهی می‌کنند و آب در نظر گرفته شده برای وی در طی مصاحبه به‌طور تصادفی از یخچال تحریریه مجله انتخاب می‌شد.

الکسی ناوالنی، چهره مخالف دولت روسیه به تاریخ 20 اگست هنگامی که از شهر تومسک به جانب مسکو پرواز داشت و در داخل طیاره حالتش خراب شد، در شهر اومسک روسیه بستری شد. پس از انجام معاینات طبی، داکتران شهر اومسک دلیل این حالت ناوالنی را نقض سیستم سوخت و ساز (بیماری متابولیک) در نتیجه کاهش شدید شکر در خون، اعلام کردند. به گفته داکتران اومسک، در خون و ادرار ناوالنی مواد زهری پیدا نکرده اند.

پس از سپری‌شدن دو روز، ناوالنی را در حالت وخیم توسط طیاره به کلینیک Charite در برلین انتقال دادند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر