03:09 24 اکتوبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بیش از دو سوم امریکایی ها بر این باورند، که رئیس جمهور ایالات متحده تهدید به ویروس کرونا را به اندازه کافی جدی نگرفته است و این دلیل آلودگی وی به این ویروس است.

به گزارش اسپوتنیک، امریکایی ها در یک نظر سنجی شرکت Ipsos درباره دلیل کرونایی شدن ترامپ شرکت کردند و بیش از دو سوم آنها بر این باورند، که رئیس جمهور ایالات متحده تهدید به ویروس کرونا را به اندازه کافی جدی نگرفته است و این دلیل آلودگی وی به این ویروس است.

بر پایه این گزارش، 65 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی - از هر 10 طرفدار دموکرات 9 نفر و از هر 10 جمهوریخواه 5 نفر - با اظهارات "اگر رئیس جمهور ترامپ ویروس کرونا را جدی تر می گرفت، ممکن بود آلوده نشود" موافق بودند.

در همان زمان، بیش از یک سوم شرکت کنندگان در این نظرسنجی ، یعنی 34 درصد ، معتقد بودند، که رئیس دولت امریکا تمام حقیقت را در مورد همه گیری بیان می کند. بیش از نیمی از آنها 55 درصد معتقدند، که او چیزی را پنهان می کند و 11 درصد پاسخ دادن به این سوال را دشوار می دانند.

یادآوری می کنیم، که رهبر امریکا به تاریخ 2 اکتوبر در پیامی تویتری اش از کرونایی شدنش خبر داد و نوشت، که وی و ملانیا ترامپ همسرش کرونایی شده اند. رئیس جمهور قول داد بلافاصله درمان و قرنطینه را آغاز کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر