12:24 16 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

روسیه پهپادهای خاص نانو را برای "سربازان آینده" کشور ساخته است که در جهان بی نظیر می باشد.

به گزارش اسپوتنیک، سرویس مطبوعاتی کمپنی "کرونشتات"  سانکت پتربورگ خبر داده است که پهپاد جدید نانو را برای تجهیز "سربازان آینده" ایجاد کرده است.

ایجاد چنین پهپاد کوچک، یکی از روندهای اصلی این صنعت در سالهای اخیر بوده است. گفته می شود که در آینده، چنین پهپاد ها قادر خواهند بود به تنهایی مناطق"انبوه" را تحت نظارت خود قرار دهند. امکان آن هم وجود دارد که ده ها، صدها پهپاد کوچک و حتی بیشتر از آن تحت اداره واحد کنترول بگردند.

مقامات کمپنی "کرونشتات" خاطرنشان کردند: "ما یک نانو پهپاد با وزن 180 گرم را برای حل وظایف تخصصی نظامی، به ویژه برای تجهیز" سربازان آینده "، طراحی و تولید کرده ایم.

در طی آزمایشات، پهپاد های جدید توانستند از موانع عبور کنند و اهداف چون محل، پنجره ها و درهای ساختمان ها را تخریب کنند. به گفته توسعه دهندگان، علاوه بر کاربردهای نظامی، "نانو پهپادها" می توانند در محافظت از حریم هوایی، تاسیسات استراتژیکی ، از جمله غیرنظامیان، مانند اسنیشن های برق مفید باشند.

بر اساس برنامه های وزارت دفاع، سیستم های رباتیک و پهپادها در تجهیزات جنگی نسل بعدی راتنیک نسل سوم ادغام می شوند که کار تحقیقاتی آن در سال 2017 انجام شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر