02:31 28 فبروری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

نخستین پرتاب موشک از بزرگ‌ترین کشتی جنگی Zumwalt آمریکا منتشر شد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از The Drive اولین پرتاب موشک جنگی از کشتی کلاس "زوم والت" نیروی دریایی ایالات متحده منتشر شد.

  نوار ویدیویی این پرتاب در کانال YouTube نیروی دریایی ایالات متحده منتشر شده است.

بنا بر اعلام نیروی دریایی امریکا، ناوشکن کلاس زاموالت، رادار گریز بوده و با موشک ضد هوایی SM-۶ و موشکهای کروز دوربرد و موشکهای گوناگون ضد زیردریایی تجهیز شده است.

بر اساس گزارش    اولین شلیک زنده توسط یک موشک Standard Missile 2 انجام شد که با موفقیت به هدفی موشک ضد کشتی شبیه سازی شده، برخورد کرد. این شلیک از کشتی جنگی آمریکایی مستقر در سواحل کالیفرنیای جنوبی انجام شد.

 بنا بر اعلام نیروی دریایی امریکا، کشتی جنگی کلاس زاموالت، رادار گریز بوده و با موشک ضد هوایی  Standard Missile  از نوع 2 و 6 و همچنین موشکهای کروز دوربرد و موشکهای گوناگون ضد زیردریایی تجهیز شده است.

کشتی جنگی کلاس( زاموالت (کلاسی از کشتی‌های جنگی آمریکاییست که اولین فروند آن در سال 2015 به خدمت نیروی دریایی آمریکا درآمد. این کشتی بزرگترین و سنگین‌ترین ناوشکن تاریخ و نخستین کشتی است که کاملاً بر اساس اصول پنهان‌کاری طراحی شده‌است. این کلاس از کشتی ها و اولین فروند آن به یاد دریابد المو زاموالت فرمانده سابق نیروی دریایی آمریکا نامگذاری شده‌اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر