17:18 02 دسمبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 70
ما را در دنبال کنید

سرگئی خاریتونوف، رزمنده ام ام ای روسی می‌گوید حبیب نورمحمدوف که پس از برد اخیرش در مقابل رقیب امریکایی، با دنیای مبارزات آزاد خداحافظی کرد، در آینده رئيس جمهور جمهوری داغستان خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، رقابت‌های مبارزات آزاد و هنرهای رزمی ترکیبی سازمان معتبر و جهانی یو اف سی (UFC) دیشب پس از چندین ماه توقف به دلیل شیوع ویروس کرونا دیشب در یاسمارینای ابوظبی امارات که حالا به جزیره نبرد معروف شده آغاز شد که در مهم ترین نبرد، حبیب نورمحمدوف مبارز مسلمان و نام آشنا که در افغانستان نیز شهرت و آوازه فراوانی دارد، به مصاف جاستین گیچی از امریکا رفت.

پس از نبرد دو مبارز در روند اول، سرانجام مبارزه نفس گیر حبیب و جاستین در روند دوم به سود مبارز داغستانی با حرکت سمبیشن به پایان رسید و نورمحمدوف یک بار دیگر صلابت و قدرت خود را در داخل قفس نشان داد.

حبیب با کسب این پیروزی کماکان در این رقابت ها بدون شکست باقی ماند. وی در کارنامه درخشانی در سازمان یو اف سی، ۲۹ پیروزی متوالی دارد.

سرگئی خاریتونوف، رزمنده ام ام ای (MMA) روسی گفت: "بدون شک که حبیب خودش را در عرصه سیاسی پیش خواهد کرد. فکر می‌کنم، او رئيس جمهور آینده داغستان خواهد بود".

وی گفت: "خداحافظی با مبارزات یک امر شخصی هر فرد است. او یک مبارزه زیبا و حیرت‌انگیز نشان داد، همه‌چیز را طوری انجام داد که من پیش‌بینی می‌کردم. هر رزمنده لحظه‌یی دارد که آماده به توقف می‌شود. در تیم او بچه‌های خوب زیاد اند، لذا باید منتظر ستاره جدیدی باشیم که با فرارسیدن زمان، خواهد درخشید".

مرتبط:

پس از ال کلاسیکو همه نگاه ها به حبیب نورمحدوف خواهد بود
حبیب: به مادرم قول دادم دیگر بدون پدر مبارزه نکنم؛ خداحافظی احساسی با چشمانی اشک بار + ویدیو
واکنش رونالدو به خداحافظی حبیب: پدرت به تو افتخار میکند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر