09:55 27 نوامبر 2020
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه از ارسال اسناد لازم برای ثبت واکسین روسی کرونا به آژانس نظارت بر محصولات سلامت محور برزیل خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه و شرکت برزیلی Uniao Quimica Farmaceutica Nacional مجموعه ای از اسناد را برای ثبت واکسین روسی ویروس کرونا، "Sputnik V"، به آژانس نظارت بر محصولات سلامت محور برزیل ارسال کرده اند. این اسناد در تاریخ 29 اکتبر سال 2020 به آژانس بازرسی بهداشت ملی برزیل ارسال گردیده است.

کریل دیمیتریف، رئیس صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه در این خصوص اظهار داشت: صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه و Uniao Quimica با حمایت دولت ایالت پارانا، متقاضی ثبت شده اند و به طور فعال با آژانس نظارت بر محصولات سلامت محور برزیل که در حال حاضر نقشی اساسی در این خصوص دارد، همکاری می کنند تا ثبت واکسین اسپوتنیک وی در این کشور تسریع شود. ثبت واکسین باعث می‌شود تا در آینده نزدیک تولید و توزیع آن در برزیل آغاز شود.

در ماه آگوست، وزارت بهداشت روسیه اولین واکسین جهان را برای پیشگیری از کووید-19 را که توسط مرکز تحقیقات گامالیا و به همراهی صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه ساخته شده است، ثبت کرد. بر اساس گزارشهای تولیدکنندگان، این صندوق از بیش از 20 کشور جهان درخواست خرید یک میلیارد دوز واکسین ویروس کرونا را دریافت کرده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر