06:07 26 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

در ادامه اعترضات رئیس‌جمهور ایالات متحده به نتیجه انتخابات این کشور، هواداران او امروز شنبه تظاهرات بزرگی را در واشنگتن برگزار کردند.

به گزارش اسپوتنیک، حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی ایالات متحده امریکا این بار در شهر واشنگتن، پایتخت این کشور، جمع شدند و از حقوق خود و نامزد مورد نظرشان دفاع می‌کنند.
در همین حال گفته شده است که مخالفان آقای ترامپ نیز در خیابان‌ها «باختی»، «بیرون شو» شعار سر دادند. درحالیکه حامیان ترامپ می‌گویند آنها به خیابان ها آمدند تا از سرقت آرا جلوگیری شود.


پس از شمارش بخش عمده آرای انتخابات امسال امریکا، رسانه‌های مختلف این کشور شامل «آسوشیتدپرس»، «سی‌اِن‌اِن» و حتی «فاکس نیوز» جمهوری‌خواه، بایدن و «کاملا هریس» را به عنوان رئیس‌جمهور و معاون رئیس‌جمهور منتخب، برنده انتخابات ریاست جمهوری و دونالد ترامپ و «مایک پنس» معاونش را بازنده آن خواندند.
به دنبال این تحولات، بایدن و هریس با ایراد یک سخنرانی رسما خودشان را پیروز انتخابات ریاست جمهوری امریکا خواندند اما ترامپ ضمن نپذیرفتن شکست، از رجوع خود به دادگاه برای متوقف کردن آنچه «تقلب بزرگ در انتخابات» خوانده است، خبر داد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر