00:24 21 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شرکت امریکایی "جانسون اند جانسون" مرحله سوم آزمایش بالینی واکسین ضدکرونای خود را در بریتانیا آغاز می کند.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه امریکایی "فایننشال تایمز"، از آغاز مرحله سوم آزمایش بالینی واکسین کرونای شرکت امریکایی "جانسون اند جانسون" خبر داد؛ بر اساس اطلاعات نشریه، این شرکت مرحله سوم آزمایشات بالینی را آغاز می کند و در انگلیس قرار است دو دوز این واکسین بر روی 6 هزار داوطلب آزمایش شود.

در ماه اکتبر، اعلام شده بود که آزمایشات واکسین کرونای شرکت امریکایی "جانسون اند جانسون" به زودی از سر گرفته می شود، زیرا بیماری داوطلبی که مورد تست قرار گرفته بود، با واکسیناسیون وی ارتباطی نداشته است. به گزارش "واشنگتن پست"، فردی که واکسین تزریق کرده بود سکته مغزی کرده بود، همچنین کمیته مستقلی که پرونده این حادثه را بررسی می کرد به این نتیجه رسید که این حادثه هیچ ربطی به اثر واکسین نداشته است.

لازم به ذکر است، که "جانسون اند جانسون" مرحله سوم آزمایشات واکسن ضدکرونای خود را در تاریخ 23 سپتامبر آغاز کرده است و حدود 60 هزار داوطلب از کشورهای آرژانتین، برزیل، کلمبیا، مکزیکو، پرو، ایالات متحده امریکا، شیلی و آفریقای جنوبی در این مرحله شرکت می کنند. این شرکت امیدوار است که اولین محموله این واکسین در ابتدای سال 2021 میلادی در دسترس قرار گیرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر