11:57 01 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منابع مطلع فاش کردند که گوشی هوشمند تاشوی اپل در آینده وارد بازار خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از نسخه چینی اکونومیک دیلی، منابع مطلع در بازار اعلام کردند: اپل اولین تلفن هوشمند تاشو را در سال 2022 عرضه خواهد کرد.

به گفته منابع، شرکت آمریکایی اپل از تامین کنندگان خود خواسته است که نمونه های اولیه تلفن های هوشمند تاشو را تهیه کنند. این درخواست به شرکت Nippon Nippon و شرکت Foxconn که بزرگترین شریک آسیایی اپل است ارسال شده. منابع می گویند مدیران اپل می خواهند بدانند که چقدر نمونه های اولیه آیفونی که قرار است در آینده وارد بازار شود با کیفیت خواهد بود. از اطلاعات فاش شده مشخص می شود که اپل از قبل تاریخ عرضه دستگاه تاشو را نیز مشخص کرده است- این دستگاه ممکن است در سال 2022 وارد بازار شود.

متخصصان شرکت اپل به طور خاص علاقه مند هستند که آیا این تلفن تاشوی هوشمند می تواند بیش از صد هزار بدون مشکل باز و بسته شود. این شرکت در حال بررسی استاندارد جدیدی است، بر اساس استاندارد این شرکت لولا های مک بوک باید 20 تا 30 هزار بار باز و بسته شدن را تحمل کند، بهترین نمونه ها تا 50 هزار بار اما طبق گفته مهندسان اپل، کاربر پوشی هوشمند در طول روز خیلی بیشتر از یک لپ تاپ و سایر دستگاه ها یک گوشی هوشمند را باز و بسته می کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر