19:30 10 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور پیشین آمریکا، در مورد ناکامی های مهم ریاست جمهوری خود، از جمله "فاجعه سوریه" و تلاش های ناموفق خود برای متقاعد کردن جامعه جهانی برای حفظ اتحاد سوریه صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا، در مورد ناکامی های مهم ریاست جمهوری خود، از جمله "فاجعه سوریه" و تلاش های ناموفق خود برای متقاعد کردن جامعه جهانی برای حفظ اتحاد سوریه صحبت کرد.

اوباما در مصاحبه با تلویزیون ntv آلمان گفت: "در زمینه سیاست خارجی، فاجعه در سوریه هنوز مرا آزار می دهد. در طول بهار عربی، حوادثی که از سال 2011 در تعدادی از کشورهای عربی اتفاق افتاده است، همراه با تظاهرات و ناآرامی ها درمصر در کانون توجه قرار گرفت، و این امر باعث از هم پاشیدن لیبی و سوریه شد.

وی علاوه کرد، من قادر به جذب جامعه جهانی برای جلوگیری از تجزیه سوریه نشدم. من نمی توانم در مورد درد و رنج انسانی که متعاقب آن به وجود آمد، فکر نکنم.

رئیس جمهور پیشین آمریکا  همچنین عدم گسترش محبوبیت خود در بین مردم را به حزب دموکرات را از جمله ناکامی های خود نامید . وی گفت: "ما (دموکرات ها حتی پس از انتخاب مجدد من ، اکثریت کنگره را به دست نیاوردیم. دستان من هنگام تصویب قوانین بیش از آنچه می خواستم بسته شده بود."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر