02:33 20 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک نهاد بین المللی از جمع دانشمندان، وضع روش محیطی، اجتماعی و اقتصادی کشورهای مختلف، این که چه وقت در معرض خطر همه گیری بعدی قرار خواهند گرفت، در نظر گرفته مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند.

به گزارش اسپوتنیک، محققین با شیوه جدید، نقاطی را که در آن تعاملات بین طبعیت وحشی و انسان با نتایج ضعیف سلامتی تلاقی می یابد، شناسایی کردند.

مدیکال اکسپرس می نویسد، مشخص شد که مناطق افریقا در جنوب صحرا، جنوب شرقی آسیا و همچنین سواحل غربی امریکای لاتین در معرض بالاترین خطر پندمی قرار دارند. مایکل والش، مدیر مطالعات این نهاد گفت: کشورهای با عایدات بالا نیز نیاز به بررسی دقیق دارند ، اگرچه آنها در بالاترین ریسک چندان مناسب نیستند. وی خاطرنشان کرد که دلیل آن عامل انسانی است که بر حیات وحش تأثیر می گذارد.

دانشمندان تأكید كردند كه با مطالعات گزارشات جدید، می توان سیستم هایی را توسعه داد كه شامل بهبود زیرساخت های صحت عامه، تولید ایمن دام و كنترل حرکات انسان از طریق مراکز اصلی ترانسپورت باشد. والش مطمئن است که همه اینها به جلوگیری از همه گیری بعدی کمک می کند.

پیش از این، بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت گفته بود که در آینده نزدیک، بشریت با امراض همه گیر جدیدی روبرو خواهد شد. میلیاردر دو تاریخ را نامگذاری کرده است که احتمال ظاهرش زیاد است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر