18:56 18 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 50
ما را در دنبال کنید

فعالیت دونالد ترامپ و سه فرزند ارشد او در شرکت «ترامپ» می تواند دلیلی برای تشکیل پرونده جزایی علیه آنها شود.

به گزارش اسپوتنیک، ساندرا وورد نویسنده مقاله در نشریه "فوکوس" آلمان به این باور است که فعالیت دونالد ترامپ و سه فرزند ارشد او در شرکت "ترامپ" می تواند دلیلی برای تشکیل پرونده جزایی علیه آنها شود.

این نویسنده تاکید دارد که به همین دلیل، ممکن است که رئیس جمهور امریکا دونالد ترامپ به زندان محکوم شود.

نویسنده این مقاله به نقل از تیموتی اسنایدر، مورخ امریکایی تاکید دارد: "فقط سمت ریاست جمهوری ترامپ می تواند باعث نجات وی از زندان و ورشکستگی او شود".

علاوه بر آن، در رسانه ها هر چه بیشتر اخباری در باره  دوره‌های حبس برای سه فرزند ترامپ، ایوانکا، دونالد و اریک منتشر می شوند.  آنها ممکن است به دست داشتن در نقض امور مالی و مالیاتی در Trump Organization متهم شوند.

شایان ذکر است که ایوانکا بیش از دیگران در فعالیت بنیاد ترامپ دست دارد. او 750 هزار دالر به عنوان «دستمزد» به خاطر «مشاوره» از پدرش دریافت کرد که باعث سوء‌ظن دادستانی نیویورک در خصوص عدم پرداخت مالیات از سوی شرکت نامبرده شد.

در سال 2012، کم مانده بود ایوانکا و دونالد ترامپ در رابطه با کلاهبرداری دادگاهی شوند. آنها را می توانستند به افزایش قیمت اجاره بهای آپارتمان ها در برج «ترامپ سوهو» متهم کنند. در آن زمان خانواده ترامپ  25 هزار دالر برای کمپاین انتخاب مجدد دادستان خرج کرد. مطابق با داده های "فایننشل تایمز" بدهی ترامپ بالغ بر 900 میلیون دالر است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر