04:30 18 جنوری 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور ایالات متحده امریکا به دلیل موافقت هر دو مجلس کنگره این کشور با ساخت خط لوله گاز «جریان شمال 2» بودجه دفاعی را بسته می کند. 

به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در تویترش نوشته است، که خط لوله انتقال گاز «جریان شمالی 2» که مورد موافقت هر دو مجلس کنگره این کشور قرار گرفته است، تحریم می شود و بودجه دفاعی را بسته می کند. 

رئیس جمهور امریکا نوشته است: "این برای کشور ما بسیار ناراحت کننده است. برای امنیت ملی و سلامت انتخابات بسیار بد است. آخرین فرصت برای حل این مسئله این است، که من از وتو کار بگیرم". 

به نظر وی ، لغو ماده 230 قانون نجابت در پیام ها در بودجه، که انتخابات و امنیت ملی را تهدید می کند، ضروری است. طبق این بند، شبکه های اجتماعی در قبال نظرات کاربران مسئولیتی ندارند، در حالی که می توانند در آنها تغییراتی ایجاد کنند. ترامپ و دولت وی موافق پاسخگویی سایت ها به دلیل سانسور هستند.

یادآوری می کنیم، که پس از انتخابات ریاست جمهور، تویتر بسیاری از پست های ترامپ را به عنوان "دروغ" پرچم گذاری یا مسدود کرد. خود شبکه های اجتماعی ادعا می کنند که نقطه نظرات کسی را سرکوب نمی کنند، اما محتوای مغایر با قوانین آنها را محدود یا حذف می کنند. در همان زمان، رهبران کشورها و احزاب تحت حمایت برخی از شرکت ها قرار می گیرند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر