13:25 23 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

قرار است به زودی الیزابت دوم و همسرش در برابر ویروس کرونا واکسینه شوند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، الیزابت دوم، ملکه بریتانیا و همسرش شاهزاده فیلیپ دوک ادینبرو قصد دارند در هفته‌های آینده در برابر ویروس کرونا به خود شان واکسین تزریق کنند.

براساس اطلاعات این نشریه، قرار است ملکه بریتانیا و همسرش در چوکات مرحله دوم واکسیناسیون که شامل حال افراد بالاتر از ۸۰ سال می‌شود، واکسینه شوند.

ملکه الیزابت دوم و همسرش می‌خواهند با اشتراک در روند واکسیناسیون مردم را بیشتر به واکسینه‌شدن تشویق کنند.

ملکه الیزابت دوم ۹۴ ساله و همسر ۹۹ ساله‌اش به توصیه و مشوره داکتران شان، تصمیم واکسینه‌شدن را اتخاذ کرده اند.

کارشناسان بخش صحت عامه معتقد اند که اگر ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ در محضر عام درمورد واکسیناسیون صحبت کنند، این امر تا حد زیادی در مبارزه با اطلاعات غلط منتشر شده توسط توطئه پردازان، کمک خواهد کرد. در بریتانیا، این نگرانی وجود دارد که اطلاعات نادرست در مورد شیوع ویروس کرونا و واکسین منجر به امتناع گسترده مردم از روند واکسیناسیون شود.

در حال حاضر بحث‌ها درمورد شرکت شاهزاده چارلز و ویلیام در برنامه واکسیناسیون، جریان دارند. انتظار می‌رود که شاهزاده‌ها بتوانند مفکوره واکسیناسیون را بیشتر تشهیر کنند، اما در عین حال، این می‌تواند به عنوان "سیاسی‌ساختن" موضوع توسط خانواده شاهی، ارزیابی شود.

براساس برنامه واکسیناسیون در برابر ویروس کرونا در بریتانیا، نخستین افرادی که واکسینه خواهند شد عبارت از کارمندان صحی و افرادی که در خانه‌های سالمندان زندگی می‌کنند، می‌باشند. روند واکسیناسیون این افراد در هفته آینده آغاز خواهد شد.

شمار مجموعی آلودگان به ویروس کرونا در بریتانیا از ۱.۷ میلیون نفر بالا رفته است.

همچنان بیماری کووید – ۱۹ بیش از ۶۱ هزار بریتانیایی را به کام مرگ کشانیده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر