13:00 17 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 07
ما را در دنبال کنید

نیروی هوایی ایالات متحده در پایگاه آنگلین (فلوریدا) رزمایشی تحت نام «پرچم زمرد» را انجام داد، که طی آن، تخریب تجهیزات نظامی روسیه بطور فرضی تمرین شد.

به گزارش اسپوتنیک به اشاره به وبلاگ دیفنس، نیروی هوایی ایالات متحده در پایگاه آنگلین (فلوریدا) رزمایشی تحت نام «پرچم زمرد» را انجام داد، که طی آن، تخریب تجهیزات نظامی روسیه بطور فرضی تمرین شد.

 خاطرنشان می کند که در یکی از اسلایدهای نیروی هوایی ایالات متحده، جنگهای  آینده به تصویر کشیده می شود که در آن دستگاه های های موشکی ضد هوایی اس-400 "تریومف"، بمب افکن های T-72 و جنگنده مافوق صوت سوخو-34 و زیردریایی ها به عنوان "اهداف بالقوه برای حملات هوایی" نشان داده شده است.

وبلاگ دیفنس نوشت که تانک های تی-72 مستقیماً در پرچم زمرد نقش داشتند.

در سپتامبر 2019، جفری هریگان فرمانده نیروی هوایی ایالات متحده در اروپا اعلام کرد، که پنتاگون برنامه ای برای عبور از دفاع هوایی چند لایه پدافند هوایی منطقه کالینینگراد دارد.

در آگست 2018، هریگان که به عنوان رئیس فرماندهی مرکزی نیروی هوایی ایالات متحده خدمت می کرد اظهار داشت: واشنگتن به طور فعال سلاح های روسی را در سوریه تحت نظر دارد. سرلشکر اضافه کرد که به طور خاص، ما در مورد هواپیماهای سوخو-34 و سوخو-35 صحبت می کنیم، اطلاعات جمع آوری شده در مورد آنها هنگام به روز رسانی پایگاه داده جنگنده نسل پنجم اف-35 لایتنینگ II، در مورد اقدامات در محیط عملیاتی مورد توجه قرار می گیرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر