20:45 16 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر پایه داده های دانشگاه جانز هاپکینز در ۲۴ ساعت گذشته شمار دچار شدگان به ویروس کرونا در امریکا با ثبت رکورد جدید ۲۳۵ هزار و ۸۴۴ مورد، از مرز ۱۵.۸ میلیون نفر عبور کرد.

به گزارش اسپوتنیک، بر پایه داده های تازه ای دانشگاه «جانز هاپکینز»، در ۲۴ ساعت گذشته با مرگ دست‌کم سه هزار و ۴۴۹ مورد جدید، شمار قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده به ۲۹۵  هزار و ۴۵۰ افزایش یافت.

این آمار و ارقام همچنین نشان می‌دهد در ۲۴ ساعت گذشته، با دچار شدن دست‌کم ۲۳۵ هزار و ۸۴۴ مورد جدید، مجموع دچار شدگان به ویروس کرونا در ایالات متحده امریکا به ۱۵ میلیون و ۸۴۲ هزار و ۷۸۹ نفر رسید.

مقایسه جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه جان هاپکینز با آمار یک روز پیش این مرکز نشان می‌دهد شمار قربانیان کرونا در امریکا افزایش چشمگیری داشته است و شمار دچار شدگان به این ویروس ناشناخته در این کشور نیز دوباره رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

یادآوری می کنیم، که از طرف دیگر، پایگاه اطلاع رسانی «ورلد اُ میترز»، مجموع مبتلایان به کروناویروس در امریکا را ۱۶ میلیون و ۲۹۵ هزار و ۴۵۸ نفر و مجموع قربانیان «کووید-۱۹» در این کشور را ۳۰۲ هزار و ۷۵۰ نفر گزارش کرده است.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر