16:08 05 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

صدراعظم آلمان از برنامه گسترده این کشور برای محافظت از آب و هوا به ارزش حداقل 500 میلیون یورو خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک، آنگلا مرکل، نخست وزیر آلمان در اجلاس اهداف بلندپروازانه، اعلام کرده است که آلمان برای اقدامات برای دیگر کشورها در مبارزه با تغیرات اقلیمی 500 میلیون یورو در نظر گرفته است.


خانم مرکل در این اجلاس گفت: "تمام کشورها باید برای مبارزه با تغیرات اقلیمی سرمایه‌گذاری کنند. آلمان 500 میلیون یورو دیگر اختصاص می‌دهد."
صدراعظام آلمان نیز خواستار آغاز یک روند بین المللی بودجه برای اقدامات تغییر اقلیم شد.
او تأکید کرد که آلمان به وعده خود در مورد افزایش بودجه اختصاص یافته برای تأمین هزینه های اقدامات تغییر اقلیم تا سال 2020 به 4 میلیارد یورو در سال عمل خواهد کرد.
پیش از این ، مرکل در یک مکالمه تلفنی با شی جین پینگ در مورد تلاش های مشترک برای مبارزه با تغییرات آب و هوا بحث کرده بود.
یادآوری می‌کنیم که سازمان هواشناسی جهان اعلام کرده است که گرمترین هوا در طول تاریخ سال 2020 بوده است. در سال جاری میانگین دما 1.2 درجه سانتیگراد نسبت به قبل بیشتر شده است. درعین حال گفته شده است که تا سال 2024 به طور موقت از 1.5 درجه سانتیگراد افزایش پیدا میکند.
طبق گزارش‌ها سالهای 2015-2020 گرمترین سالهای تاریخ بوده است. ازسوی هم افزوده شده است که زمین در 30 سال آینده می‌تواندیک درجه سانتیگراد گرمتر شود.
برای جلوگیری از این فاجعه، استخراج معادن باید شش درصد در هرسال کاهش یابد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر