22:16 22 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تلگرام چندین قابلیت جدید از جمله چت صوتی در گروه‌ها را اضافه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، قابلیت ویس چت تلگرام تا حدی شبیه کانال‌های صوتی دیسکورد است و حالا گزینه چت صوتی برای ادمین گروه فعال شده است. پس از فعال شدن این قابلیت، اعضای گروه می‌توانند هر زمانی که می‌خواهند وارد چت صوتی شده و یا از آن خارج شوند.

ابزار ویرایش تصویر تلگرام نیز بروزرسانی شده و حالا کاربران اندروید می‌توانند عکس‌ها را پس از ارسال ویرایش کنند و به آنها استیکر اضافه کرده و یا روی آنها نقاشی بکشند. علاوه بر این کاربران iOS می‌توانند تصویر دریافت شده را ویرایش کرده و آن را به فرستنده ارسال کنند.

حالا در نسخه اندروید می‌توان کارت حافظه SD را به عنوان مسیر پیش‌فرض ذخیره‌سازی فایل‌ها انتخاب کرد و کمی از حافظه داخلی گوشی را آزاد نمود. همچنین کاربران iOS می‌توانند با دنبال کردن مسیر  Messages و فعال کردن گزینه Telegram از سیری بخواهند تا پیام‌های جدید را بخواند.

کاربران از این پس می‌توانند قابلیت‌های جدید را از درون اپ درخواست کرده و باگ‌ها و مشکلات برنامه را گزارش دهند. امکان لایک کردن و یا نظر دادن در مورد گزارش‌ها وجود دارد، بنابراین بقیه کاربران می‌توانند از آن حمایت کرده و یا در مورد درخواست‌ها بازخورد دهند.

پیش از این پاول دوروف، بنیانگذار پیام رسان تلگرام، در وبلاگ خود نوشت که از سال 2021 پیام رسان تلگرام به دلیل پرداخت توابع جدید درآمدزایی می شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر