جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

افسر پیشین اطلاعاتی امریکا در روسیه صاحب یک پسر شد. 

به گزارش اسپوتنیک، اناتولی کوچرنا وکیل دادگستری گفت، که ادوارد اسنودن افسر پیشین اطلاعاتی امریکا در روسیه صاحب یک پسر شد. 

وكیل مدافع اسنودن گفت: "پسر به دنیا آمد و نوزاد و مادرش سالم و تندرست هستند. تنها می توان برای ادوارد و همسرش خوشحال بود، آنها خوشحال هستند".

او اشاره ای به نام پسر اسنودن نکرد. 

یادآوری می کنیم، که اسنودن در جون 2013 اطلاعات طبقه‌بندی شده‌ای از شیوه‌های جاسوسی و تعقیب شهروندان توسط نیروهای اطلاعاتی امریکا را به نشریات گاردین، نیویورک تایمز و واشنگتن پست ارائه داد. وی همچنین جزئیات شنود مکالمات تیلیفونی رهبران جهان را فاش کرد.

پس از افشای این اسرار، اسنودن به هنگ‌کنگ رفت و سپس به مسکو سفر کرد و در آنجا پناهنده شد، جایی که مدتی در منطقه ترانزیت میدان هوایی شرمتیوا بود. پس از امتناع شماری از کشورهای دیگر، روسیه به اسنودن برای مدت یک سال پناهندگی موقت داد به این شرط که فعالیت های خود را علیه ایالات متحده متوقف کند.
در اگوست 2014 ، اسنودن اجازه اقامت سه ساله را دریافت کرد که به او اجازه می دهد نه تنها در روسیه ، بلکه همچنین به خارج از کشور سفر کند.به دنبال آن به اسنودن اجازه اقامت نامحدود در روسیه داده شد. اسنودن سپس در توئیتی نوشت تصمیم خود را برای تقاضای شهروندی دوجانبه ایالات متحده و روسیه گرفته است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر