12:32 23 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی، به جای سخنرانی سال نو، با نوشتن یک نامه به مردم اکتفا کرد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از شبکه تلگراف دولت کوریای شمالی، کیم جونگ اون، رهبر کوریای شمالی سال نوی میلادی را با نوشتن یک نامه برای شهروندان این کشور و بازدید از مقبره پدر و پدربزرگش آغاز کرد اما نشانه‌ای از اینکه وی می‌خواهد همانند سال‌های گذشته برای سال جدید میلادی سخنرانی کند، وجود نداشت.

بر اساس گزارش شبکه خبری کی.سی.ان.ای، کیم جونگ اون در این نامه برای ملتش نوشت: "من صمیمانه برای همه خانواده های کشورم  و مردم دنیا، رفاه بیشتر و سعادت گرانبها آرزو می کنم . در سال جدید نیز سخت تلاش خواهم کرد تا دوره جدیدی را که آرمان‌ها و خواسته‌های مردم تحقق می‌یابد زودتر به ارمغان آورم"

نامه کیم جونگ اون در آستانه هشتمین کنگره حزب کارگران کوریای شمالی است که قرار است در روزهای آینده نزدیک برگزار شود، منتشر شده است. گواهینامه ها در آخرین روز سال 2020 به شرکت کنندگان در کنگره تحویل داده شدند..

رهبر کوریای شمالی سال نو را با شرکت در كنسرت جشني در ميدان مركزي پيونگ يانگ كه از تلويزيون مرکزی این کشور پخش شد جشن گرفت. این کنسرت با آتش بازي به پايان رسيد.

این در حالی است که پیشتر گزارش شده بود که کیم جونگ اون، رهبری کوریای شمالی پیشتر بابت ناکامی در تحقق وعده‌های بهبود اقتصادی و زندگی سخت مردم کشورش در نتیجه تحریم‌های بین‌المللی و اقدامات سخت با هدف جلوگیری از شیوع و گسترش ویروس کرونا، عذرخواهی کرده بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر