23:43 21 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

برخی رسانه های آمریکایی جزئیاتی از پیام ویدیویی خداحافظی رئیس جمهور کنونی آمریکا را منتشر نموده اند.

به گزارش اسپوتنیک، CNN به نقل از یک منبع دولتی آگاه خبر داده است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه پیام ویدیویی خداحافظی خود قبل از ترک کاخ سفید را ضبط کرد که در آن، در میان دیگر موارد، از دستاوردهای خود در چهار سال قدرت صحبت نموده است.

انتظار می رود ویدیوی ضبط شده روز سه شنبه از کاخ سفید منتشر شود، اما زمان نهایی پخش تاهنوز مشخص نیست.

ترامپ در پیام ویدیویی خود چندین دستاورد در دوران ریاست جمهوری خود را برجسته کرده که به اعتقاد وی تعیین کننده چگونگی دوران ریاست جمهوری او بوده است. ترامپ همچنین از دولت جدید نام برد، اما کدام دولت؛ نگفت.

گفتنی است که مراسم تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا در تاریخ 20 جنوری برگزار می شود و اقدامات امنیتی بی سابقه ای برای آماده سازی آن و در رابطه با حمله به ساختمان کنگره در 6 جنوری در واشنگتن، پایتخت این کشور انجام شده است.

در همین حال بایدن ساعت 12 چهارشنبه به وقت سواحل شرقی آمریکا به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور سوگند خواهد خورد.

مراسم خداحافظی ترامپ نیز گفته می‍‌شود که در پایگاه اندروز در مریلند برگزار خواهد شد و ترامپ با "ایرفورس وان" به مقصد اقامتگاه خود در فلوریدا پرواز خواهد کرد.

کارت دعوت برای طرفداران ترامپ و مقامات سابق دولت ارسال شده و مهمانان باید از ساعت 6 صبح تا 7:17 برای این رویداد حاضر باشند. هر فرد هم می‌تواند تا 5 نفر را با خود همراه بیاورد و توصیه شده است که همه ماسک داشته باشند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر