04:06 05 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

مردی بریتانیای دوست دخترش را برای دو هفته در اتاق خود در پایگاه نظامی نیروهای دریایی محل تعمیر و نگهداری هواپیما مخفی کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه The Sun، شهروند بریتانیایی دوست دخترش را برای دو هفته در اتاق خود در پایگاه نظامی نیروهای دریایی این کشور مخفی کرد.

این روزنامه می افزاید، که او در تلاش بود، که این کار را پنهان نگهدارد. در درب اتاق‌اش نوشته بود که لطفا اتاق را تمیز نکنید. چندی بعد شماری از افسران به دلیل شکایت بوی بد در ساختمان، داخل اتاق او شدن و  دختر را در عقب انوری لباس این مرد یافتند.

این پایگاه در هراس است، که این دختر شرقی دارنده پاسپورت کشور هالند می‌تواند این مرد بریتانیایی را فریب داده و بخشی اسرار نظامی را در اختیار وی قرار داده باشد. این مرد با واکنش به این حرف جاسوس بودن دوست دخترش را رد کرد.

منبع آگاه در این پایگاه نظامی در این خصوص می افزاید که این دختر بدون اجازه در یک محل خاص نگهداری می‌شود.

 بربنیاد معلومات این روزنامه، آنان در سال 2019 با هم آشنا شده اند، این مرد او در داخل موتر پنهان و با اجازه نامه مخصوص ورود توسط موتر، به پایگاه آورده بود.

منبع می افزاید که این مرد خطای جدی را انجام داده و به همین دلیل ممکن به زندان محکوم شود.

سخنگوی نیروی دریایی بریتانیا اعلام کرد که این حادثه تحت بررسی است، این زن شهروند اتحادیه اروپا می‌باشد و هیچ نشان از جاسوسی در این دیده نشده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر