21:55 02 مارچ 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یوتیوب اعلام کرده که پس از بررسی ها این پلتفرم تعلیق حساب کاربری دونالد ترامپ را به مدت نامحدودی تمدید می کند و بنابراین وی حق پست ویدئوهای جدید نخواهد داشت.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از Politico  یوتیوب، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده را از نشر فیلم های جدید به مدت نامحدود ممنوع کرد.

خاطرنشان می شود که این محدودیت ها، در مورد رودلف جولیانی وکیل شخصی ترامپ   نیز مطرح شده داد.

یوتیوب یکی از چند پلتفرم فناوری بزرگ است که در اوایل جنوری به دلیل احتمال ایجاد خشونت حساب‌های کاربری دونالد ترامپ را مسدود کرده‌اند.

اکنون به نظر می‌رسد تعلیق حساب کاربری ترامپ در این شبکه اجتماعی برای مدت نامعلومی تمدید شده است. سخنگوی یوتیوب در این زمینه اعلام کرد: با توجه به نگرانی‌ها درباره احتمال افزایش خشونت، کانال دونالد ترامپ همچنان در وضعیت تعلیق باقی می‌ماند. تیم‌های ما فعال هستند و هرگونه تحولات را از نزدیک رصد می‌کنند.

این شبکه اجتماعی اشتراک گذاری ویدئو در 12 جنوری  و پس از حمله طرفداران ترامپ به کنگره برای مدتی نامعلوم حساب کاربری وی را مسدود کرد و پس از بررسی دوباره تصمیم گرفت این تعلیق را همچنان حفظ کند.

بر اساس این تعلیق حساب کاربری ترامپ آنلاین باقی می‌ماند اما رئیس جمهور سابق آمریکا قادر به پست ویدئوهای جدید نخواهد بود. همچنین کامنت ها زیر پست‌های فعلی این کانال غیرفعال هستند.

این شرکت فناوری درباره زمان رفع تعلیق هیچ اظهار نظری نکرده است.

فیس بوک و توئیتر نیز حساب کاربری رئیس جمهور پیشین آمریکا را به طور دائم تعلیق کرده‌اند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر