14:02 27 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم حقوقی رئیس‌جمهور سابق امریکا درخواست مدیران استیضاح برای ارائه دفاعیات ترامپ در خصوص اتهامات مطروحه علیه او در دادگاه استیضاح مجلس سنا را رد کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سی‌ان‌ان، جمی راسکین نماینده دموکرات ایالت مریلند در کنگره آمریکا و مدیر کارزار استیضاح «دونالد ترامپ» با انتشار یک نامه غیررسمی خواستار آن شد که رئیس جمهور پیشین امریکا، چه قبل و چه در جریان نشست استیضاح سنا، با ادای سوگند شهادت دهد.


راسکین از ترامپ خواسته دفاعیه یا شهادتنامه خود را تا روز دوشنبه هفته آینده به وی ارائه کند و در خصوص این دفاعیه نیز مورد باز‌پرسی قرار بگیرد.
درهمین حال دیوید شوئن و بروس کاستور دو وکیل ترامپ به سرعت به این نامه پاسخ داده، گفته اند که نامه شما فقط آن چیزی که برای همه معلوم است را ثابت می‌کند: شما نمی‌تواند ادعاهایتان علیه ترامپ را ثابت کنید.
دو وکیل مدافع ترامپ، خطاب به مدیر کارزار استیضاح ترامپ مدعی شدند که موکل آنها تحت یک روند حقوقی مغایر با قانون اساسی قرار گرفته است.
مجلس نمایندگان آمریکا با 232 رأی موافق در برابر 197 رأی مخالف با استیضاح ترامپ به اتهام «تهییج شورشیان» در یورش به ساختمان کنگره در روز ششم ژانویه موافقت کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر