12:30 21 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

در ایتالیا، یک عروس و شاه هوشیارانه طبق مقرارت نافذ شده در اروپا حین پاندمی، با بیش از صد مهمان محفل عروسی خود را علنی برگزار کردند.

به گزارش اسپوتنیک، جوانان ایتالیایی اولین عروسی را در کشور در قالب درایو سازماندهی کردند که به اساس اطلاعات روزنامه لا Repubblica ، بیش از صد مهمان در داخل موتر های تیزرفتار خود از عروسی پذیرایی کردند.

قضیه طوری است که یک زوج از شهر آسولو در ولایت Treviso با در نظر داشت محدودیت های ویروس کرونا، بدون نقض محدودیت ها، 130 نفر را برای تجلیل از عروسی خود دعوت شده کردند.

جوانان با انجمن محلی تیراندازان آلپ در مورد یک پارکینگ گسترده توزیع شده به شکل نیمکره برای 56 موتر مهمان و دوازده پیشخدمت را به توافق رسیدند.

همانطور که روزنامه می نویسد، عروسی در کلیسا، قوانین را در مورد حداکثر ظرفیت 180 نفر را نقض نمی کند. پس از مراسم، میهمانان در موتر های خود نشستند و به سمت محل برگزاری حرکت کردند.

در آنجا گیلاس های شراب و نوشیدنی های غیر الکلی منتظر آنها بودند که گارسون های رستورانت، مواد خوراکه و مشروب را از موتر به موتر دیگر منتقل می کردند. در مرکز پارکینگ برای شاه و عروس خیمه یی بزرگ را تهیه نموده بودند.

این روزنامه به نقل از سخنان این زوج جوان می گوید: "ما از مقررات می ترسیدیم ، اما در نهایت محفل عروسی ما خیلی خوب تجلیل گردید."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر